HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1970 yılında kaliteli ve müşteri odaklı olarak ticaret hayatına başlayan As Ekmek Gıda San. Tic. A.Ş geniş araç parkuru ve profesyonel personeli ile günlük bir çok noktaya Ekmek ve Unlu Mamüllerin dağıtımını yapmaktadır.

Teknolojik makine parkurunda hijyenik ortamlarda ürettiği, kalite belgeli mamülleri ile hizmet anlayışının ufkunu genişleten tecrübeli personeli ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar...

Ürettiği yüzde yüz doğal ve katkısız besinlerin özgün yapısı ve kalitesi sayesinde sağlıklı beslenmeye özen gösteren tüketicilerin desteğini ve güvenini sağlamaya, bu alanda Türkiye'de yeni bir akımın öncüsü ve sözcüsü olmuştur.

Kuruluşundan bugüne tüketici memnuniyeti ve ürün kalitesi konusunda göstermiş olduğu titizlik ve bu konuda sektörde sahiplendiği misyondan ödün vermeden çalışmalarını sürdüren As Ekmek Unlu Mamülleri sağlık ve hijyen koşullarında yeni ürün geliştirme ve standartları belirlemeye, ekmek ve tam buğdaydan üretilmiş mamüller sektörünü geliştirmeye devam ediyor.

As Ekmek ayrıca tam ürün gruplarında endüstriyel olarak kurumsal müşterilere de hizmet vermektedir. Bir çok büyük zincir marketler ve yerel marketlere; Askeri kurumlara, kamu kuruluşları kantinlerine, özel kuruluşların kendi yemek hanelerine gıda dağıtımı yapmaktadır. Her geçen gün ürün yelpazesine sağlıklı yeni bir seçenek ekleyen kurumumuz; 3 şubesi ile sizler için en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir